Międzynarodowy Puchar Karpat w boksie. 36 walk, 80 zawodników [FOTO VIDEO]

  • 10.02.2020, 12:47
  • DJ
Międzynarodowy Puchar Karpat w boksie. 36 walk, 80 zawodników [FOTO VIDEO] Fot. Kamil Krukiewicz Puchar Karpat w boksie za nami.

Podziel się:

Oceń:

W sobotę, 8 lutego boks znowu zawitał do Przemyśla. Odbyła się pierwsza edycja Międzynarodowego Pucharu Karpat w boksie - to jeden z największych turniejów w regionie.

Do Przemyśla zawitało 80 zawodników z Polski i Rumunii. Przemyśl został wybrany nieprzypadkowo. Dawniej na terenie tego miasta funkcjonowała dobrze prosperująca sekcja bokserska - teraz ma szansę powrócić do żywych, stąd chęć ponownego wypromowania boksu w tej miejscowości. Pisaliśmy o tym na łamach naszego portalu:

Rękawice skrzyżowało ze sobą 36 pięściarzy z przeróżnych klubów. Walczyli zarówno młodzicy, jak i kadeci, juniorzy oraz seniorzy. W trakcie Pucharu nagrodzono kilka zawodników, a także wyłoniono najlepszą drużynę turnieju.

Najlepszą zawodniczką została Aleksandra Wiciejowska z MUKS Iryda Mielec. Mielecka pięściarka ma na swoim koncie już brązowy medal z Pucharu Polski. Za najlepszą drużynę turnieju uznano natomiast... jej klub, czyli MUKS Irydę Mielec.

Puchar Karpat w Przemyślu odbył się za aprobatą prezydenta Wojciecha Bakuna, wiceprzewodniczącego rady Marcina Kowalskiego oraz dyrektor POSiR-u Grety Ostrowskiej.

Na turnieju wyróżniony został także Kazimierz Korecki - znana postać w podkarpackim boksie. Wieloletni trener, który wychował mnóstwo zdolnych pięściarzy. Otrzymał on z rąk prezydenta Przemyśla oraz prezesa Podkarpackiego Okręgowego Związku Bokserskiego pas mistrzowski.

Zobacz, jakie nagrody otrzymali zawodnicy oraz uczestnicy Międzynarodowego Pucharu Karpat w Przemyślu:
 

Zobacz również zapis transmisji z całego turnieju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

DJ

Zdjęcia (24)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe