Jak podaje portal debica24.eu najprawdopodobniejszą przyczyną eksplozji jest przewód w kotłowni gazowej, który uległ rozszczelnieniu. W konsekwencji doprowadził do wybuchu. Strażacy pracują na miejscu zdarzenia w Brzeźnicy (powiat dębicki).
Karetka pogotowia zabrała dwie osoby do szpitala. Są poparzeni. Na miejscu działają strażacy z OSP Brzeźnica i OSP Paszczyna, a także policja i pogotowie gazowe.
Wybuchł gaz. Dwie osoby trafiły do szpitala [FOTO]
Opublikowano:
Autor: DJ/Agnieszka Majba-Pochwat/debica24.eu
WiadomościRozszczelnienie przewodu gazowego doprowadziło do wybuchu. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE