Krosno najniebezpieczniejszym miastem na Podkarpaciu? Kolejny NAPAD!

  • 16.02.2020, 10:24
  • DJ
Krosno najniebezpieczniejszym miastem na Podkarpaciu? Kolejny NAPAD! Fot. Archiwum W Krośnie dochodzi do serii rozbojów. To już kolejne zatrzymanie w tej sprawie.

Podziel się:

Oceń:

W Krośnie coraz częściej dochodzi do napadów i rozbojów. Tym razem 21-latek napadł na placówki handlowe przy ul. Naftowej. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Temat napadów w Krośnie poruszaliśmy już na łamach naszego portalu, zobacz:

Zamaskowany, 21-letni mężczyzna w środę, 12 lutego wszedł do jednego z osiedlowych sklepów przy ul. Naftowej w Krośnie. Wyciągnął nóż przed nosem ekspedientki i zażądał pieniędzy. Przestraszona kobieta wydała mu kilkaset złotych, po odebraniu gotówki - bandyta zbiegł.

Policja od razu rozpoczęła obławę. 21-latek został nagrany przez miejski monitoring. Mundurowi przeczesywali klatki schodowe i ulice w pobliżu miejsca, w którym dokonano napadu i zbierali szczegółowe informacje, aby ustalić, w którym miejscu przestępca mógł się zaszyć. Mężczyzny początkowo nie udawało się znaleźć. Wpadł jednak w trakcie policyjnego patrolu. Krośnieńscy dzielnicowi, którzy patrolowali Osiedlę Tysiąclecia, napotkali mężczyznę łudzącą podobnego do rysopisu sprawcy rozboju. Zatrzymali go. Okazało się, że 21-latek faktycznie może mieć coś wspólnego ze sprawą. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie, a śledczy kompletują materiał dowodowy. 

21-latek został przesłuchany, prokuratura przedstawiła mu zarzuty. Krośnianin podejrzany jest o kilka napadów - na ul. Wolności, Bohaterów Westerplatte i Naftowej w Krośnie. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

DJ

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jkk
Jkk 17.02.2020, 08:15
Noto jednego patola mniej. Niech gnije teraz w kryminalne . Nowe pokolenie to jest. Zawsze sa byli i beda recydywisci. To jest odpad.nawoz.
Kaja
Kaja 16.02.2020, 22:16
Olx....ciekawa jestem skąd Ty pochodzisz....
Olx
Olx 16.02.2020, 21:01
Krosno, wielka podkarpacka wiocha zaczyna upodabniać się do dzikiego zachodu! Za dużo tamtejsi wiochmeni naoglądali się filmów z dzikiego zachodu jueseja i teraz produkują się na ich wzór, małpując grę negatywnych bohaterów, haha! :)
Luka
Luka 17.02.2020, 11:28
Twoja wartość moralna to cena używki z Olx
Generał
Generał 17.02.2020, 11:21
Za kogo sie uwazasz cwaniaku sam jestes wiochą zabity dechami.

Pozostałe