Kibice POMAGAJĄ! [FOTO, AKTUALIZACJA]

  • 23.03.2020, 09:42
  • GL
Kibice POMAGAJĄ! [FOTO, AKTUALIZACJA] Fot. Stal Stalowa Wola/Stalowka.pl Efekt pierwszych dni zbiórki charytatywnej kibiców Stali Stalowa Wola.

Podziel się:

Oceń:

Fani Stali Stalowa Wola, Stali Rzeszów, Resovii Rzeszów i Siarki Tarnobrzeg zorganizowali akcje charytatywne, które mają wspomóc medyków, walczących ze skutkami pandemii koronawirusa.

23.03:

Szpitalowi Wojewódzkiemu w Tarnobrzegu pomagają kibice Siarki Tarnobrzeg!

Ruszyła zbiórka pieniędzy na artykuły niezbędne do walki z koronawirusem dla szpitala w Tarnobrzegu. Link do akcji - TUTAJ. Oprócz zbiórki pieniędzy stworzone zostaną jednodniowe punkty, przy największych marketach w mieście. Będą tam przyjmowane artykuły, które następnie przekazane zostaną lecznicy.

Wtorek 24.03 11:30 - 15:30
Biedronka, Zwierzyniecka 15A.

Środa 25.03 11:30 - 15:30
Kaufland, Sienkiewicza 48.

Czwartek 26.03 11:30 - 15:30
Biedronka, Warszawska 2.

Piątek 27.03 11:30 - 15:30
Lidl, Sikorskiego 6A.

Firma BORO Service Mechanika Pojazdowa przekaże 10 procent zysków z każdej naprawy na rzecz akcji!

Fani Siarki zachęcają lokalnych przedsiębiorców do przyłączenia się do tej inicjatywy.

20.03:

W Stalowej Woli fani Stali prowadzą zbiórkę środków czystości, wody mineralnej, soków, maseczek ochronnych oraz kombinezonów. Wszystko można przynosić do siedziby Stowarzyszenia Kibice Razem przy ulicy Popiełuszki (piątek-sobota, godzina 12-18, niedziela, godzina 15-18).

W tych ciężkich dniach, kiedy tak bardzo liczy się wzajemne wsparcie, z pomocą ruszyli niezawodni kibice Stali Rzeszów, którzy wspierają szpital zakaźny w Łańcucie. Kibice Stali Rzeszów zebrali już ponad 3000 złotych, z czego prawie 1800 złotych zostało przeznaczone na zakup: 184 zgrzewek wody mineralnej, 120 soków owocowych Tymbark 1L i 76 soków Kubuś 0.9L oraz 4000 jednorazowych kubeczków. Nie jest to jednak koniec zbiórki. Na ten moment, w szpitalu najbardziej przydadzą się ręczniki kąpielowe włókniste jednorazowe oraz flizelina przynajmniej o gramaturze 40g/m2. Osoby, które mają dostęp do tych artykułów, proszone są o kontakt z kibicami Stali Rzeszów poprzez prywatną wiadomość na facebookowy profil Osiedle Hetmańska, gdzie można znaleźć także numer konta do wpłat na rzecz akcji. Fani Stali wspierają także inicjatywę "Micha dla medyka".

Klub oraz kibice Resovii Rzeszów przyłączają się do akcji "Micha dla medyka – Łańcut"! Zbiórka ma na celu zapewnienie wyżywienia dla medyków pracujących w Szpitalu w Łańcucie, który stał się dedykowanym szpitalem do walki z koronawirusem na terenie województwa podkarpackiego. Akcja cieszy się ogromną popularnością wśród klubów na Podkarpaciu, więc mamy nadzieję, że uzbieramy na tyle duża kwotę, że dołożymy swoją cegiełkę do akcji plus będziemy mogli wesprzeć Oddział Chorób Zakaźnych w Łańcucie produktami, których będzie brakować na daną chwilę! Na portalu zrzutka.pl powstał specjalny link do zbiórki dla resoviackiej społeczności – kliknij TUTAJ.

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe