Rzeszowscy dominikanie zakażeni KORONAWIRUSEM!

  • 25.03.2020, 10:17
  • DJ
Rzeszowscy dominikanie zakażeni KORONAWIRUSEM! Fot. Archiwum Aż pięciu rzeszowskich dominikanów ma koronawirusa.

Podziel się:

Oceń:

Rzeszowscy dominikanie zostali objęci kwarantanną z powodu podejrzenia, iż mogą być zakażeni koronawirusem. Niestety, wynik okazał się pozytywny. Aż pięciu z nich ma koronawirusa.

- Jak informowaliśmy w poprzednim komunikacie, zostaliśmy objęci kwarantanną nałożoną przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie, gdyż jeden z nas miał kontakt z osobą u której pozytywnie stwierdzono zakażenie korononwirusem. Po przeprowadzonych u nas testach okazało się, że pięciu z nas ma wynik pozytywny. Jesteśmy objęci procedurą medyczną i na ten moment czujemy się dobrze.

- podają na swojej oficjalnej stronie dominikanie z Rzeszowa.

I dodają:

- Jeżeli ktokolwiek z Was miał z nami kontakt w ostatnim czasie (po 9.03) – prosimy o zachowanie kwarantanny domowej i obserwowanie swojego stanu zdrowia. Jeżeli macie jakiekolwiek objawy i symptomy – prosimy powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną.

DJ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nowy
Nowy 25.03.2020, 19:45
W codziennych komunikatach podawanych o zakażonych jakiś brak dostrzegam o 5ciu przypadkach z Rzeszowa (duchowni)...coś tu nie gra z tą ilością zakażonych na Podkarpaciu ?

Pozostałe