Tarnobrzeska radna przekazała swoje wynagrodzenie dla szpitala

  • 29.03.2020, 11:00
  • GL
Tarnobrzeska radna przekazała swoje wynagrodzenie dla szpitala Fot. Facebook Moniki Łagowskiej-Cebuli Tarnobrzeska radna miejska Monika Łagowska-Cebula przekazała swoją marcową dietę samorządowca na zakup kombinezonów dla ratowników z tarnobrzeskiego Szpitala Wojewódzkiego.

Podziel się:

Oceń:

Tarnobrzeska radna Monika Łagowska-Cebula przekazała swoją dietę Szpitalowi Wojewódzkiemu w Tarnobrzegu. - W taki sposób pomagam w trudnej walce z koronawirusem - mówi.

Pieniądze z diety radnej Moniki Łagowskiej-Cebuli zostaną przeznaczone na zakup kombinezonów ochronnych dla ratowników z tarnobrzeskiego Szpitala Wojewódzkiego. Na podobny krok zdecydował się również przewodniczący rady miejskiej Bogusław Potański.

- Po zebraniu informacji, jakie potrzeby są najpilniejsze w związku z koronawirusem przeznaczyłam całą otrzymaną w tym miesiącu dietę radnej na kombinezony ochronne dla osób dbających o nasze zdrowie. Oni nie mogą zachorować. Widząc Wasze zaangażowanie uważam moją decyzję za słuszną. Życzę dużo zdrowia Wam i Waszym Bliski. Dbajcie o siebie nawzajem i stosujcie wszelkie możliwe środki ostrożności. Ja stosuję.

- napisała na swoim Facebooku radna Monika Łagowska-Cebula.

W Nowej Dębie podobną akcję zainicjował wiceprzewodniczący rady miejskiej Tomasz Wolan. Apelując do radnych o przekazywanie swoich diet na rzecz szpitala, a wójtów i burmistrzów zachęcając do przekazania swoich 13-tek. Do akcji przyłączyli się już Marian Tomczyk i Tomasz Dziemianko. Podobne apele pojawiają się również wśród samorządowców z Niska.

GL

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bodo
bodo 30.03.2020, 15:27
Brawo

Pozostałe