Jerzy z Podkarpacia wygrał w "Jeden z dziesięciu"! [FOTO]

  • 01.04.2020, 15:51
  • DJ
Jerzy z Podkarpacia wygrał w "Jeden z dziesięciu"! [FOTO] Fot. TVP Jerzy Dubiel ze Strzyżowa wygrał teleturniej "Jeden z dziesięciu".

Podziel się:

Oceń:

Pochodzący z woj. podkarpackiego Jerzy Dubiel wygrał popularny teleturniej "Jeden z dziesięciu" zdobywając aż 112 punktów.

Jerzy Dubiel to mężczyzna pochodzący z Podkarpacia, a konkretniej ze Strzyżowa, który wziął udział w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" i zdominował 10 odcinek 118 edycji programu. Strzyżowianin zdobył 112 punktów. 

Jerzy na co dzień zajmuje się pracą w charakterze magazyniera, a udział w programie wziął jak sam mówi - gdyż oglądał ten program odkąd tylko pamięta i chciał wziąć udział w wielkiej przygodzie. I trzeba przyznać, że zdecydowanie spełnił swoje marzenie - w końcu nie tylko wystąpił, ale również okazał się zwycięzcą! Za Jerzego trzymała kciuki cała społeczność Strzyżowa, która potem składała mu serdeczne gratulacje na Facebooku.

Niestety, emisja programu "Jeden z dziesięciu"  zostaje na pewien czas zawieszona przez TVP z uwagi na pandemię koronawirusa. Tyczy się to de facto wszystkich teleturniejów Telewizji Polskiej. Mamy jednak nadzieję, że wraz z końcem pandemii program zostanie przywrócony, a szansę na wystąpienie w nim będzie mieć jeszcze niejeden mieszkaniec województwa podkarpackiego.

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe