TOP 20 Filmów nakręconych na Podkarpaciu 

  • 15.05.2020, 16:27
  • DJ
TOP 20 Filmów nakręconych na Podkarpaciu Fot. Materiały prasowe TOP 20 filmów nakręconych na Podkarpaciu.

Podziel się:

Oceń:

Podkarpacie nie kojarzy się z kinematografią i filmami. Kiedy myślimy o kinie w Polsce - niekoniecznie naszym krajowym, na myśl przychodzą nam takie miejsca, jak Warszawa, Łódź czy Kraków. Mało kto wspomni o Podkarpaciu, a jest to całkowicie niesłuszne! Bowiem wielu reżyserów i producentów filmowych w szczególności upodobało sobie nasze województwo. Oto nasza lista 20 filmów, które nakręcono w całości lub częściowo na Podkarpaciu - w tym prawdziwe klasyki i perły polskiej kinematografii.

SYBERIADA POLSKA

Syberiada Polska - film w reżyserii Janusza Zaorskiego na podstawie książki Zbigniewa Domino, opowiadający o losach zesłańców polskich w latach 40 XX wieku z perspektywy młodego Staszka Doliny, który trafił do radzieckiego obozu wraz z całą rodziną. Film kręcono częściowo w Sanoku, a konkretniej w Muzeum Budownictwa Ludowego.

DJ

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Martyna
Martyna 17.05.2020, 17:07
strona mało czytelna i trudno przeczytać tekst... zróbcie coś z tym!
Korso24
Korso24 17.05.2020, 21:50
Szanowna Pani, nic nie da to, że Pani napisze to do nas - dziennikarzy. My nie odpowiadamy za layout strony. Musimy Pani te uwagi pokierować do naszego wydawcy.
Maciej
Maciej 16.05.2020, 22:46
Katyń, chyba również w Jarosławiu.
Rymanowianin
Rymanowianin 16.05.2020, 14:49
Serce serduszko jak i Rancho Texas były kręcone również w Rymanowie województwo podkarpackie powiat krośnieński
adam
adam 16.05.2020, 13:52
Grzesiek ma rację!!! Czytając Wasz portal można się nabawić oczopląsów,albo nerwicy.Tego po prostu nie da się czytać,a
nawet oglądać.Nie dość,że litery malutkie,to jeszcze te skaczące
reklamy.Tragedia!!!
Korso24
Korso24 16.05.2020, 14:44
To proszę przekazać to naszemu wydawcy. Dziennikarze nie odpowiadają za layout portalu ani za ilość reklam.
Czarny
Czarny 16.05.2020, 13:27
Wataha,najlepszy serial
Marta
Marta 16.05.2020, 10:45
Enduro Bojz - Bieszczady m.in Cisna- reż. Piotr Starzak. Serce serduszko - nie tylko Bieszczady także Pogórze Dynowskie np. Wara .
Leszek
Leszek 16.05.2020, 10:13
Dużo scen z Ranczo Texas kręcono w Rymanowie.
Grzesiek
Grzesiek 16.05.2020, 09:17
Trudno odnaleźć na tej stronie treść artykułu pomiędzy reklamami.
Korso24
Korso24 16.05.2020, 09:46
Wygląd strony oraz reklamy nie są zależne od dziennikarzy czy redaktorów. Zażalenia musi Pan kierować wyżej.
Postronny
Postronny 16.05.2020, 07:24
"Wesele" Wojciecha Smarzowskiego kręci nie w Bajdach k. Krosna
bp