"Żurawie" i "Pasy" w telewizji

  • 20.05.2020, 10:26
  • GL
"Żurawie" i "Pasy" w telewizji Fot. Apklan Resovia Rzeszów Zdjęcie poglądowe: fani Stali Rzeszów i Apklan Resovii Rzeszów zobaczą swoich piłkarzy w akcji podczas dwóch transmisji telewizyjnych.

Podziel się:

Oceń:

Do wznowienia rozgrywek piłkarskiej drugiej ligi coraz mniej czasu. Fani Stali Rzeszów i Apklan Resovii Rzeszów mają szczęście, bo już wiemy że telewizja pokaże ich w akcji.

Mecz 24. kolejki piłkarskiej drugiej ligi pomiędzy Stalą Rzeszów a Widzewem Łódź zapowiada się arcyciekawie. Dlatego cieszy fakt, że spotkanie rozgrywane na rzeszowskim stadionie przy Hetmańskiej będzie transmitowane w telewizji. Niestety kibice nie będą mogli oglądać go z trybun, ale w TVP3. W związku z tym mecz Stal Rzeszów - Widzew Łódź odbędzie się w niedzielę, 7 czerwca, o godzinie 13.05.

Powody do radości mają też kibice Apklan Resovii. Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej ustalił dokładny termin spotkania 25. kolejki pomiędzy Apklan Resovią, a Górnikiem Łęczna. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę, 14 czerwca, o godzinie 13:05. Bezpośrednią transmisje z meczu na żywo przeprowadzi TVP3 oraz TVP Sport na stronie internetowej i aplikacji mobilnej.

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe