POSEŁ PiS rozpowszechniał skandaliczny fotomontaż z doklejonym Trzaskowskim

  • 20.05.2020, 11:24
  • GL
POSEŁ PiS rozpowszechniał skandaliczny fotomontaż z doklejonym Trzaskowskim Fot. Screen Facebook Marka Kwitka Fotomontaż za który ostatecznie przeprasza poseł Marek Kwitek.

Podziel się:

Oceń:

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Kwitek na swoim Facebooku opublikował zdjęcie, które okazało się fotomontażem. Tak powstaje fake news.

Kampania wyborcza nabiera rozpędu, ale też przynosi kolejne wpadki lokalnym politykom. Tym razem świętokrzyski poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Kwitek opublikował na swoim Facebooku wyjątkowy paszkwil. To fotomontaż na którym obok zmarłego generała Wojciecha Jaruzelskiego stoi kandydat Platformy Obywatelskiej na Prezydenta RP Rafał Trzaskowski.

Poniżej mamy prawdziwe zdjęcie:

Co na to parlamentarzysta?

- W związku z umieszczeniem przeze mnie, na moim Facebooku wpisu ze zdjęciem Rafała Trzaskowskiego i Wojciecha Jaruzelskiego, wyrażam ubolewanie, że rozpowszechniłem fotomontaż. Pragnę nadmienić, że nie byłem jego autorem, tylko udostępniłem nieświadomie to zdjęcie znalezione na Facebooku i dodałem komentarz. Kiedy, po kilkunastu minutach zdałem sobie sprawę, że popełniłem błąd, natychmiast post usunąłem, wyrażając ubolewanie, że taki fakt miał miejsce. Pragnę przeprosić wszystkich, którzy czują się urażeni, ale to już się stało.

- pisze Marek Kwitek.

GL

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

andrzej
andrzej 21.05.2020, 11:45
Jak się coś rozpowszechnia,to trzeba to najpierw sprawdzić.
Trzaskowski w szaliku pani Jaruzelskiej i kawałkiem koku z tyłu
głowy.Hahaha!
Robert
Robert 21.05.2020, 10:02
Jedna uwaga do autora tekstu. Pan Trzaskowski nie jest jeszcze zgłoszonym kandydatem na prezydenta!
stanczyk
stanczyk 20.05.2020, 21:55
Wykształcony człowiek, nauczyciel i poseł z tysiącletniego Sandomierza powinien wiedzieć, że zanim się wystrzeli to fuzję należy nabić.
Zapytanie
Zapytanie 20.05.2020, 17:11
Co ma do Sanoka świętokrzyski poseł Prawa i Sprawiedliwości?
Korso24
Korso24 20.05.2020, 18:22
A czy Korso24 to portal sanocki?
Jolanta Pakuła
Jolanta Pakuła 20.05.2020, 13:49
Niczym się w Sejmie nie wyróżnia,to robi takie.akcje.Jak była powódź w Sandomierzu,to zrobił sobie zdjęcie z łopatą.Nawet PIS-owskich dziennikarzy wkurzył.

Pozostałe