Zabrał kluczyki pijanemu kierowcy

  • 21.05.2020, 14:02
  • GL
Zabrał kluczyki pijanemu kierowcy Fot. Podkarpacka Policja Zdjęcie poglądowe: 63-latek pod wpływem alkoholu nie odjechał daleko, został zatrzymany przez jednego ze świadków jego popisów na drodze.

Podziel się:

Oceń:

Wspaniała obywatelska postawa jednego z mieszkańców Stalowej Woli, który uniemożliwił jazdę na "podwójnym gazie" 63-latkowi

W poniedziałek, 18 maja, dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał informację, że na Alejach Jana Pawła II doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego. Kierowca toyoty miał trudności z utrzymaniem właściwego toru jazdy, co wzbudziło podejrzenie u innego uczestnika ruchu drogowego. Świadek zawrócił swój samochód i udał się, za toyotą, która zatrzymała się na drodze osiedlowej. Mężczyzna podszedł do tego pojazdu i poprosił kierującego o oddane kluczyków, ten odmówił więc mu je odebrał, a następnie poprosił przechodnia o wezwanie patrolu policji.  

Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali wskazanego mężczyznę, którym okazał się 63-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe