NARKOTYKI w pasie

  • 22.05.2020, 14:24
  • GL
NARKOTYKI w pasie Fot. Podkarpacka Policja Zdjęcie poglądowe: niżańska policja zatrzymała kolejnego posiadacza narkotyków.

Podziel się:

Oceń:

Niżańscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej z Rzeszowa, zatrzymali 23-latka, który posiadał narkotyki. Młody mężczyzna miał je schowane w "nerce", na pasie.

Kolejne zatrzymanie młodego mieszkańca Niska, który posiadał narkotyki. W piątek, 22 maja, tuż przed godziną 7 rano, niżański policjant wspólnie z funkcjonariuszem służby celno-skarbowej z Rzeszowa i psem do wykrywania narkotyków, przed jednym ze sklepów w centrum Niska, zatrzymali mężczyznę. Funkcjonariusze podejrzewali, że 23-latek może posiadać narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Mężczyzna miał przy sobie dwa woreczki z suszem roślinnym oraz młynek do rozdrabniania marihuany. Wszystko było schowane w "nerce”" na pasie .

23-latek z Niska został zatrzymany. Podczas przeszukania, w jego domu, funkcjonariusze zabezpieczyli kolejny woreczek z suszem. Mężczyzna schował go w łazience, w szafce na kosmetyki.  Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana.

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe