Tarnobrzeskie plakaty w Telexpressie Extra

  • 22.05.2020, 19:00
  • GL
Tarnobrzeskie plakaty w Telexpressie Extra Screen Telexpress Extra Materiał o plakatach informacyjnych w tarnobrzeskich sklepach w Telexpressie Extra.

Podziel się:

Oceń:

Pomysł władz Tarnobrzega o plakatach informujących ile osób jednocześnie może przebywać w danym sklepie trafił na antenę telewizji publicznej.

W sklepach wciąż obowiązują limity osób mogących jednocześnie przebywać w danej placówce handlowej. Władze Tarnobrzega przypominają o odpowiedzialności, a sklepom przekazano plansze informujące o dopuszczalnej liczbie klientów.

- Drodzy tarnobrzeżanie. Pamiętajmy o zagrożeniu, które przecież wciąż jest bardzo realne. W przestrzeni publicznej nadal musimy zachować wyjątkową ostrożność. Nie zapominajmy o konieczności zakrywania ust i nosa, a także o zachowaniu odstępu. Dlatego też do tarnobrzeskich sklepów trafią plansze mające informować o tym, ile jednocześnie osób może w danym sklepie przebywać. Bądźmy odpowiedzialni. Jeśli nie chcemy, by powrócił całkowity zakaz wychodzenia z domu stosujmy się do wszystkich obowiązujących wytycznych.

- mówi włodarz Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Inicjatywa ta spotkała się z odzewem w mediach ogólnopolskich i 20 maja w Telexpressie Extra widzowie w całym kraju mogli usłyszeć o tarnobrzeskich plakatach. TELEXPRESS EXTRA (OD 5:06).

KORSO24 - O PROFILAKTYCZNYCH DZIAŁANIACH W NASZYM REGIONIE W TRAKCIE PANDEMII KORONAWIRUSA

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe