Podkarpacka "Pętla" - nowy film Patryka Vegi [VIDEO]

  • 03.06.2020, 17:38
  • GL
Podkarpacka "Pętla" - nowy film Patryka Vegi [VIDEO] Fot. Materiały prasowe "Pętla" Główną rolę w filmie "Pętla" gra Antoni Królikowski.

Podziel się:

Oceń:

Patryk Vega zaprezentował zwiastun swojej kolejnej produkcji. Tym razem reżyser skusił się na opowieść o aferze podkarpackiej.

Jest już zwiastun nowego filmu Patryka Vegi. "Pętla" to produkcja, która opowie o historii siatki klubów nocnych, kontrolowanych przez agenta CBŚP. Zdobywał w nich sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów czy duchownych. Cała afera stała się w pewnym momencie bitwą, w którą zmieszane były ukraińskie i rosyjskie służby specjalne. Vega pozyskał do swojego filmu nagrania z ukrytych kamer oraz kluczowych uczestników procederu. Z tak zwaną afera podkarpacką łączy się również tajemnicza śmierć Dawida "Cygana" Kosteckiego, boksera, który był jednym ze świadków w sprawie. 

Obsada filmu, to tak jak to bywało we wcześniejszych produkcjach Vegi następujący aktorzy: Antoni Królikowski, Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, ale też i kilka "świeżych" twarzy. Sami oceńcie zwiastun filmu.

DAWID "CYGAN" KOSTECKI NIE ŻYJE - SPRAWDŹ TO

Fot. Screen Youtube

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe