Zapierające dech w piersi widoki. Wkrótce na Magdalence koło Malawy powstanie wieża

  • 20.06.2020, 14:05
  • GL
Zapierające dech w piersi widoki. Wkrótce na Magdalence koło Malawy powstanie wieża Fot. Magdalena Buczak/rzeszow-tatry.blogspot.com Widok na Tatry z Magdalenki. Zdjęcie z lutego 2015 roku.

Podziel się:

Oceń:

Kiedy chcesz zobaczyć Rzeszów, Pogórze Dynowskie, Łańcut, a przy dobrej widoczności nawet Tatry, to wybierasz się na Magdalenkę koło Malawy. Do końca 2020 roku ma tam powstać wieża widokowa.

To będzie miejsce dla każdego spragnionego ładnych widoków, bo jak widać na specjalistycznych portalach internetowych dla fotografów z Magdalenki można dostrzec Tatry. Rozpoczął się montaż wieży widokowej na wzgórzu Marii Magdaleny w Malawie koło Rzeszowa. Projekt wart jest 6,3 miliona złotych. Montowana wieża o konstrukcji stalowej ma mieć 15 metrów wysokości. Na górnym tarasie będzie zainstalowana luneta obserwacyjna, która przybliży zwiedzającym otaczające krajobrazy. Całość będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na wzgórzu znajdzie się też miejsce do rekreacji i wypoczynku ze zjeżdżalnią linową dla dzieci, tyrolką.

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe