"Odmrażanie" lekkiej atletyki. Premierowe zawody w Stalowej Woli [FOTO]

  • 22.06.2020, 17:30
  • GL
"Odmrażanie" lekkiej atletyki. Premierowe zawody w Stalowej Woli [FOTO] Fot. Grzegorz Lipiec Na zdjęciu pierwsza seria biegu na 100 metrów mężczyzn. Pierwsze miejsce zajął Albert Komański z CWKS Resovii Rzeszów (z prawej).

Podziel się:

Oceń:

W sobotnie popołudnie na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli rozegrano pierwsze tego lata zawody lekkoatletyczne na terenie województwa podkarpackiego. W mityngu udział wzięła ograniczona liczba zawodników, tak by sprostać obowiązującym wymogom sanitarnym organizacji imprez.

Na bardzo dobrze przygotowanym obiekcie w Stalowej Woli odbyły się pierwsze zawody lekkoatletyczne na Podkarpaciu w epoce postCOVID-19. Uczestnikami zawodów byli wyłącznie reprezentanci województwa podkarpackiego z kategorii wiekowych U-16 (młodzicy) i starsi. Najbardziej wartościowym wynikiem zawodów okazał się rzut seniorskim młotem (7.26 kg) Dawida Piłata z LKS Stal Mielec. 63.81 metra to oczywiście rekord życiowy zawodnika oraz najlepszy wynik polskiego juniora w rzucie młotem seniorskim od 7 lat!

WYNIKI ZAWODÓW W STALOWEJ WOLI>>>

Kolejne zmagania lekkoatletów, tym razem z młodszych roczników, 27 czerwca w Przemyślu.

GL

Zdjęcia (22)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe