Patryk Jaki w Przemyślu: - Oni próbują państwa szantażować poprzez media mówiąc, jeśli jesteś inteligentny musisz głosować na Trzaskowskiego

  • 10.07.2020, 20:15 (aktualizacja 10.07.2020, 21:14)
  • Kamil Krukiewicz
Patryk Jaki w Przemyślu: - Oni próbują państwa szantażować poprzez media mówiąc, jeśli jesteś inteligentny musisz głosować na Trzaskowskiego Fot. Kamil Krukiewicz Patryk Jaki podczas wiecu poparcia dla Andrzeja Dudy w Przemyślu.

Podziel się:

W piątek, 10 lipca na przemyskim Rynku odbył się wiec poparcia dla Andrzeja Dudy. Gościem spotkania był europoseł Patryk Jaki.

Ostatnia prosta kampanii wyborczej, przed drugą turą wyborów prezydenckich. W Przemyślu senator Mieczysław Golba wspólnie z europosłem Patrykiem Jaki, namawiali mieszkańców do oddania swojego głosu w niedzielnych wyborach na Andrzeja Dudę. Nie mogło zabraknąć wzmianek o ideologii gender.

- Chcecie państwo, żeby w całej Polsce,  w szkołach był ten "latarnik", który sprawdza poprawność edukacji seksualnej, informowania o LGBT?

- pytał Patryk Jaki mieszkańców Przemyśla. 

Zdaniem europosła Jakiego, głosowanie na Rafała Trzaskowskiego w nadchodzących wyborach prezydenckich doprowadzi do złamania wielu podstaw kultury polskiej. 

- Oni próbują państwa szantażować poprzez media mówiąc, jeśli jesteś inteligentny musisz głosować na Trzaskowskiego.

- powiedział Jaki 

Zobacz zdjęcia.

 

 

Kamil Krukiewicz

Zdjęcia (22)Pozostałe