Kierowca zasnął na autostradzie i dachował [FOTO]

  • 14.07.2020, 19:29
  • DJ
Kierowca zasnął na autostradzie i dachował [FOTO] Fot. Policja

Podziel się:

Oceń:

Kierowca Seata spowodował wypadek na autostradzie. Mężczyzna najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i uderzył w barierki energochłonne po czym dachował. Pasażerka została ranna.

W poniedziałek, 13 lipca ok. godziny 5:00 doszło do wypadku samochodowego na autostradzie w rejonie miejscowości Mokrzyska (powiat brzeski) w kierunku Krakowa. Do wypadku udali się policjanci z KMP Tarnów oraz służby ratunkowe. Z powodu wypadku doszło do zablokowania nitki autostrady i olbrzymiego korka. Rozbity Seat zajmował bowiem dwa pasy ruchu.

Kierowca Seata jechał po kilkugodzinnej jeździe był tak zmęczony, że najprawdopodobniej zasnął w trakcie jazdy. Z tego powodu uderzył w bariery energochłonne, a następnie w przejeżdżającą obok ciężarówkę, po czym dachował. Autostrada A4 w kierunku Krakowa została całkowicie zablokowana. Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń, ucierpiała natomiast dwójka pasażerów. Jedną z nich przewieziono do szpitala w Brzesku, kobiecie nie zagraża jednak niebezpieczeństwo.

Ruch na autostradzie A4 przywrócono ok. godziny 8:00. Policja pochwaliła postawę kierowców, którzy mieli spisać się wzorowo i utworzyć szeroki korytarz życia dla nadjeżdżających służb.

DJ

Zdjęcia (2)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Greg
Greg 14.07.2020, 23:57
Brawo dla Kierowców za korytarz życia ✋😁

Pozostałe