Kolejna roszada dyrektora w stalowowolskim szpitalu! [AKTUALIZACJA]

  • 31.07.2020, 12:51
  • GL
Kolejna roszada dyrektora w stalowowolskim szpitalu! [AKTUALIZACJA] Fot. Stalowka.net Grzegorz Czajka został pełniącym obowiązki dyrektora szpitala w Stalowej Woli.

Podziel się:

Oceń:

Zaskakująca informacja ze Stalowej Woli. Andrzej Komsa, który od 28 kwietnia był pełniącym obowiązki dyrektora Powiatowego Specjalistycznego Szpitala w Stalowej Woli 28 lipca złożył rezygnację.

31.07:

Zgodnie z zapowiedziami Grzegorz Czajka został pełniącym obowiązki dyrektora Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.

Podczas krótkiej konferencji prasowej, na której starosta powiatu stalowowolskiego Janusz Zarzeczny przedstawił go jako nowego pełniącego obowiązki dyrektora szpitala, zapowiedział, że zależy mu na dobrej współpracy ze szpitalną załogą, ponieważ tylko dobrze zgrany zespół jest w stanie sprostać wyzwaniom, przed jakimi stoją obecnie szpitale.

- Dokładnie przyjrzę się finansom placówki bo to sprawa kluczowa, a w najbliższym czasie musimy się skupić na zrealizowaniu zaplanowanych inwestycji, czyli budowie nowego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz przebudowie Oddziału Neurologi.

 - mówił Grzegorz Czajka, który pracę rozpocznie od 1 sierpnia.

Dotychczasowy p.o. dyrektora Andrzej Komsa będzie wspierał Grzegorza Czajkę w kwestiach medycznych.

30.07:

W Stalowej Woli zmieni się osoba na stanowisku pełniącego obowiązki dyrektora Powiatowego Szpitala Specjalistycznego. Zastępca dyrektora Andrzej Komsa, który od końca kwietnia 2020 roku był pełniącym obowiązki dyrektora, zrezygnował z tej funkcji. Według nieoficjalnych informacji pełnienie obowiązków dyrektora szpitala do czasu wyboru nowego szefa, zarząd powiatu chce powierzyć Grzegorzowi Czajce, który obecnie jest dyrektorem rozwoju regionu na Podkarpacie Banku Gospodarstwa Krajowego. Konkurs na dyrektora Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli ma być ogłoszony we wrześniu.

Czytaj także:

ZMIANA DYREKTORA W SZPITALU>>>

 

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe