KORONAWIRUS w dużej fabryce w Dębicy!

  • 11.08.2020, 10:02
  • GL
KORONAWIRUS w dużej fabryce w Dębicy! Fot. Pexels Zdjęcie poglądowe: W dębickiej fabryce opon jeden z pracowników jest zakażony koronawirusem.

Podziel się:

Oceń:

U pracownika wydziału konfekcji opon w TC Dębica wykryto koronawirusa. To wymusza na zakładzie kolejne działania profilaktyczne.

W TC Dębica wykryto koronawirusa. Zakażony jest jeden z pracowników wydziału konfekcji opon. 10 jego kolegów z pracy wraz z rodzinami zostali objęci kwarantanna – to ponad 40 osób. We wtorek mają przyjechać Wojska Obrony Terytorialnej i wykonać wymazy u wszystkich tych osób.

- Mogę potwierdzić, że jeden z naszych pracowników przebywający obecnie na kwarantannie otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa COVID-19. Nasza firma niezwłocznie podjęła już odpowiednie działania w oparciu o procedury przygotowane właśnie z myślą o wystąpieniu takiej sytuacji, włączając w to skierowanie na kwarantannę pracowników, którzy mogli mieć kontakt z zarażoną osobą. Pozostajemy w bliskiej współpracy z Sanepidem i będziemy stosować się do dalszych wytycznych tej instytucji. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że zdrowie i bezpieczeństwo pracowników firmy pozostaje naszym najwyższym priorytetem, dlatego już od początku pandemii podjęliśmy w zakładzie szereg działań i wprowadziliśmy odpowiednie procedury sanitarne kierując się przy tym wytycznymi Sanepidu, WHO oraz wewnętrznymi protokołami bezpieczeństwa dotyczącymi m.in. przestrzegania zasad higieny, dezynfekcji, wizyt w zakładzie, czy też stosowania dystansu społecznego w fabryce.

- napisał Paweł Jezierski, rzecznik prasowy | kierownik ds. relacji inwestorskich.

GL

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lpt
lpt 16.08.2020, 23:55
można zrobić sobie samemu za pieniądze. Problem jest tylko z miejscem pobrania, bo szpital nie zakaźny tego nie robi- nie wolno
Tc debica
Tc debica 12.08.2020, 10:49
Powini zrobic wszystkim testy nie tylko 12 osobom z firmy
Joanna S
Joanna S 13.08.2020, 00:23
Po co?

Pozostałe