W Jarosławiu policjanci prowadzili kontrole z pracownikami sanepidu [FOTO]

  • 12.08.2020, 08:00
  • Kamil Krukiewicz
W Jarosławiu policjanci prowadzili kontrole z pracownikami sanepidu [FOTO] fot. KPP Jarosław Policjanci i służby sanitarne w Jarosławiu przeprowadzają kontrole w miejscach publicznych.

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze jarosławskiej komendy i Państwowej Inspekcji Sanitarnej przeprowadzają wspólne działania mające na celu profilaktykę i zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 na terenie powiatu jarosławskiego.

Jarosławscy policjanci przeprowadzają wspólne działania z Państwową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. Głównym celem działań jest sprawdzenie, czy klienci i personel sklepów stosują się do obowiązku zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki, przyłbicy lub części odzieży. Ponadto sprawdzane jest czy przy wejściu do sklepu dostępne są rękawiczki jednorazowe lub środki do dezynfekcji rąk.

Policjanci na terenie całego powiatu sprawdzają czy mieszkańcy przestrzegają obowiązujących nakazów zasłaniania ust i nosa na przystankach i środkach komunikacji zbiorowej. Mundurowi kontrolują również, targowiska, bazary, placówki handlowe i zwracają uwagę, czy kupujący stosują się do obowiązujących obostrzeń.

Kamil Krukiewicz

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe