Śmiertelny wypadek na A4. Samochód uderzył w mężczyznę na pasie awaryjnym [AKTUALIZACJA]

  • 14.08.2020, 14:27
  • Rafał Bolanowski
Śmiertelny wypadek na A4. Samochód uderzył w mężczyznę na pasie awaryjnym [AKTUALIZACJA] fot. Archiwum Pomimo reanimacji nie udało się uratować życia potrąconego mężczyzny.

Podziel się:

Oceń:

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na autostradzie A4 na wysokości Bratkowic. Mężczyzna wysiadł z kabiny ciężarówki zaparkowanej na pasie awaryjnym, po czym został potrącony przez kierowcę fiata. Utrudnienia w ruchu potrwają do południa.

Policja o całym zdarzeniu została powiadomiona jeszcze przed godz. 9.00. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący fiatem potrącił kierowcę ciężarówki, który zatrzymał się na pasie awaryjnym. Do dramatu doszło na 566 kilometrze autostrady A4.


- Niestety pomimo reanimacji mężczyzna zmarł. 


- informuje podkomisarz Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie

W związku z całym zdarzeniem zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Tarnowa. Ruch na tym odcinku odbywa się lewym pasem. 


- Utrudnienia potrwają na pewno do godzin popołudniowych. 


- dodaje podkomisarz Wrona

Jak na razie nie znany jest wiek potrąconego mężczyzny. Policjanci pracują na miejscu zdarzenia i wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku. 


AKTUALIZACJA, godz. 14.19.

Pracującym na miejscu zdarzenia funkcjonariuszom policji udało się ustalić, że ofiarą wypadku był 35-letni obywatel Białorusi. Za kierownicą forda jechał 26-latek z powiatu sandomierskiego

- Obywatel Białorusi został potrącony, kiedy znalazł się na pasie ruchu.

- informuje Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Udało nam się także ustalić, że kilka minut po godz. 14.00 zakończyły się utrudnienia. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy sprawcy wypadku będą przedstawione jakiekolwiek zarzuty. Wszystko zależy od ustaleń biegłych. 
 

[email protected]

Rafał Bolanowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe