Erotoman polował na tarnobrzeskie dziewczęta!

  • 03.09.2020, 19:55 (aktualizacja 03.09.2020, 20:13)
  • GL
Erotoman polował na tarnobrzeskie dziewczęta! Fot. Pixbay Zdjęcie poglądowe: 65-letni zboczeniec próbował za pieniądze namawiać do seksu małoletnie tarnobrzeżanki.

Podziel się:

Oceń:

Zboczeniec z gminy Nowa Dęba proponował tarnobrzeskim dziewczynom pieniądze za seks.

Szokujące sceny rozegrały się w godzinach wieczornych 3 lipca tego roku na tarnobrzeskim Placu Bartosza Głowackiego. Policjanci ustalili, że 65-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba zaczepił dwie jadące rowerem dziewczynki

- W pewnym momencie mężczyzna jednej z dziewczynek zaproponował stosunek płciowy, za który oferował pieniądze. Pokazał dziecko plik banknotów. Przerażona dziewczynka odbiegła od mężczyzny, szukając pomocy u przypadkowo napotkanej kobiety. Ta poleciła jej powiadomienie policji.

- mówi podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu.

Policjanci szybko ustalili kim jest zboczeniec. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Teraz spotka go kara.

 

Czytaj także:

POLICJANT-EROTOMAN CZEKA NA WYMIAR KARY>>>

 

Mundurowi poszukują nadal świadków tamtego zdarzenia, w szczególności starszą kobietę, do której o pomoc zwróciła się jedna z małoletnich dziewczynek. Jeśli coś wiesz to należy zgłaszać się do Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, ulica 1 Maja 2, pokój numer 226, telefon 47 825 34 25 lub do dyżurnego jednostki, numer telefonu 47 825 33 10.

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe