Koronawirus w Baranowie Sandomierski! Zamknięte przedszkole! [AKTUALIZACJA]

  • 08.09.2020, 20:51 (aktualizacja 08.09.2020, 20:51)
  • GL
Koronawirus w Baranowie Sandomierski! Zamknięte przedszkole! [AKTUALIZACJA] Fot. Pexels Zdjęcie poglądowe: przedszkole przy kościele w Baranowie Sandomierskim jest zamknięte.

Podziel się:

Oceń:

Służby sanitarne poinformowały o konieczności tymczasowego zamknięcia jednego z przedszkoli w Baranowie Sandomierskim w powiecie tarnobrzeskim. Powód: koronawirus.

8.09:

Służby sanitarne potwierdzają, że zajęcia w przedszkolu nie będą się na razie odbywały do 10 września.

4.09:

W najnowszym raporcie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie pojawia się informacja, że konieczne jest tymczasowe zamknięcie przedszkola w Baranowie Sandomierskim.

Czytaj także: SZKOŁY I PRZEDSZKOLA NA PODKARPACIU JUŻ MAJĄ KŁOPOTY Z COVID-19>>>

Informacja ta wzburzyła opinię publiczna, która chce poznać dokładną nazwę wskazanej placówki. Chodzi o Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej pod wezwaniem Świętej Anny w Baranowie Sandomierskim. Okazuje się, bowiem że w sierpniu COVID-19 zdiagnozowano u jednej z sióstr zakonnych, która kieruje ochronką. Dlatego też konieczna jest kwarantanna reszty personelu, oczekiwanie na wyniki badań i wstrzymanie zajęć do 10 września.

Czytaj także: STREFA ŻÓŁTA NA PODKARPACIU TYLKO W JEDNYM POWIECIE>>>

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe