Pracownicy wytwórni lodów z koronawirusem! [AKTUALIZACJA]

  • 09.09.2020, 11:15 (aktualizacja 01.10.2020, 13:43)
  • GL
Pracownicy wytwórni lodów z koronawirusem! [AKTUALIZACJA] Fot. Pexels Zdjęcie poglądowe: kolejne ognisko koronawirusa na Podkarpaciu.

Podziel się:

Oceń:

Sanepid poinformował o nowym ognisku koronawirusa na Podkarpaciu. To niezwykle popularna wytwórnia lodów, która została teraz z konieczności zamknięta.

8.09:

Zakład ma być zamknięty przez kolejny tydzień. Do tej pory w tym ognisku potwierdzono 11 zakażeń. W tym u 10 pracowników i 1 osoby z kontaktu (7 osób z powiatu rzeszowskiego, 2 osoby z powiatu łańcuckiego oraz po jednej osobie z powiatów przeworskiego i dębickiego).

6.09:

W firmie Koral potwierdzono zakażenia koronawirusem. Jak informuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie w ognisku potwierdzono 6 dodatnich przypadków w tym (4 osoby z terenu powiatu rzeszowskiego, 1 z przeworskiego i 1 z łańcuckiego).

Czytaj także: ZAMKNIĘTE PRZEDSZKOLE W BARANOWIE SANDOMIERSKIM>>>

Zakład wstrzymał produkcję, a czas postoju jest uzależniony od kolejnych wyników badań u pracowników, którzy mieli kontakt z chorymi. W ramach prowadzonego dochodzenia ustalane są osoby z bliskiego kontaktu, które kierowane są na kwarantannę.

Czytaj także: STREFA ŻÓŁTA TYLKO W JEDNYM POWIECIE>>>

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe