Niezależny samorząd to podstawa demokracji. Borys Budka atakował PiS w Przemyślu

  • 07.09.2020, 17:12 (aktualizacja 07.09.2020, 17:26)
  • Kamil Krukiewicz
Niezależny samorząd to podstawa demokracji. Borys Budka atakował PiS w Przemyślu fot. Kamil Krukiewicz - Wprowadzone w zeszłej kadencji rozwiązania, dają możliwości w sposób czysto polityczny atakować samorządowców, którzy nie chcą podporządkować się władzy centralnej. Szczególnie widoczne jest to zwłaszcza tutaj na Podkarpaciu - mówił na konferencji Borys Budka.

Podziel się:

Oceń:

Poniedziałek pod względem politycznym jest w Przemyślu szczególnie gorący. W sprawie Afery Podkarpackiej 2.0 wypowiadali się w mieście lider Konfederacji Grzegorz Braun a także lider Platformy Obywatelskiej Borys Budka.

Lider Platformy Obywatelski Borys Budka, odniósł się do sytuacji sprzed kilkunastu dni, kiedy to opublikowane zostały dokumenty członków lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości, do byłego Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. 

- Wprowadzone w zeszłej kadencji rozwiązania, dają możliwości w sposób czysto polityczny atakować samorządowców, którzy nie chcą podporządkować się władzy centralnej. Szczególnie widoczne jest to zwłaszcza tutaj na Podkarpaciu

- mówił podczas poniedziałkowego brefingu, lider Platformy Obywatelskiej Borys Budka

 

- Każdy przypadek korupcji politycznej, handlowania miejscami pracy w spółkach skarbu państwa będzie przez nas piętnowany. Niezależny samorząd to jedyna opcja na poprawne funkcjonowanie naszego kraju

- odniósł się do wydarzeń związanych z Aferą Podkarpacką 2.0.

Kamil Krukiewicz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Łodzianka
Łodzianka 08.09.2020, 23:48
Panie Budka im więcej pan atakuje PIS tym więcej pan traci i pana partia .PIS jest ok.

Pozostałe