Tragiczny pożar w Opace [FOTO]

  • 09.09.2020, 21:02 (aktualizacja 09.09.2020, 21:15)
  • Kamil Krukiewicz
Tragiczny pożar w Opace [FOTO] fot. KPP Lubaczów Dwaj mężczyźni weszli do środka i wyciągneli na zewnątrz nieprzytomnego 58-letniego mężczyznę. Pomimo reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Podziel się:

Oceń:

Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło 8 września wieczorem w Opace w powiecie lubaczowskim. W zdarzeniu śmierć poniósł 58-letni mężczyzna. Zebrany materiał dowodowy oraz zeznania świadków pozwolą ustalić przyczynę tego tragicznego zdarzenia.

We wtorek po godzinie 21 w miejscowości Opaka kilku mężczyzn przebywających nad zbiornikiem wodnym zauważyło pożar. Jeden z nich wezwał pomoc, a wszyscy pobiegli w stronę płonącego budynku. Na miejscu dowiedzieli się, że w kuchni letniej, przy palącym się budynku gospodarczym przebywa jeden z domowników. Dwaj mężczyźni weszli do środka i wyciągnęli na zewnątrz nieprzytomnego 58-letniego mężczyznę. Pomimo reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu pracowały służby ratownicze. Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Ich analiza pozwoli wyjaśnić okoliczności tego tragicznego pożaru.

Kamil Krukiewicz

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe