KORONAWIRUS w Sędziszowie Małopolskim! Ogromne ognisko zakażeń!

  • 12.09.2020, 12:06 (aktualizacja 12.09.2020, 12:07)
  • GL
KORONAWIRUS w Sędziszowie Małopolskim! Ogromne ognisko zakażeń! Fot. Pexels Zdjęcie poglądowe: następne szpitalne ognisko koronawirusa na Podkarpaciu.

Podziel się:

Oceń:

11 zakażonych w Szpitalu Powiatowym im. Ojca Pio w Sędziszowie Małopolskim. Konieczne jest wstrzymanie przyjęć pacjentów na Oddziale Neurologii.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie potwierdza kolejnych 11 pozytywnych wyników w kierunku SARS CoV-2 u osób z powiatu ropczycko-sędziszowskiego, 3 u osób z powiatu dębickiego oraz 3 u osób z powiatu rzeszowskiego powiązanych z ogniskiem w Szpitalu Powiatowym w Sędziszowie Małopolskim. Na kwarantannie przebywają aż 672 osoby.

  • Czytaj więcej:

>>KORONAWIRUS W URZĘDZIE MIASTA W KOLBUSZOWEJ

Łącznie w ognisku do dnia 10 września potwierdzono 19 pozytywnych przypadków w tym u 8 pacjentów oraz u 11 osób z personelu medycznego. Kwarantanną objęto osoby z personelu oddziału oraz pacjentów. Część pacjentów oraz personel zostali przebadani (145 osób). Planowane są kolejne badania. Od dnia 9 września wstrzymano przyjęcia na Oddział Neurologii. W zależności od rozwoju dochodzenia epidemiologicznego będą podejmowane stosowne działania mające na celu zapewnienie ciągłości udzielanych świadczeń. Wszystkie pomieszczenia Oddziału Neurologii zostały zdezynfekowane.

  • Czytaj więcej:

>>OGNISKO KORONAWIRUSA NA WESELU W GRODZISKU DOLNYM

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe