COVID to ściema! Pikiety przeciwników pandemii na Podkarpaciu [FOTO, VIDEO]

  • 13.09.2020, 21:29 (aktualizacja 13.09.2020, 22:05)
  • Kamil Krukiewicz/GL
COVID to ściema! Pikiety przeciwników pandemii na Podkarpaciu [FOTO, VIDEO] fot. SzB Protestowano także w Mielcu.

Podziel się:

Oceń:

W sobotnie popołudnie przez centrum Jarosławia przeszła demonstracja pod hasłami "COVID to ściema", "Stop plandemii", "Nie damy się szczepić". Przeciwnicy pandemii w niedzielę spotkali się w Mielcu.

Uczestnicy przekonywali, że pandemia to ściema. Podczas pikiety protestacyjnej prezentowali swoje poglądy na temat pandemii koronawirusa. Protestujący zwrócili uwagę na znacznych różnicach w statystykach związanych z pandemią koronawirusa. Przytaczali informacje Głównego Urzędu Statystycznego, który ogłosił, że do tej pory na COVID-19 zmarło około 260 osób

- Cała Polska powinna protestować przeciwko noszeniu masek. Ja to widzę, jak to ludzi męczy, a noszenie na brodzie itp i tak nie ma sensu. Maski, które się nosi i tak nie są antywirusowe.

 - mówi Maciej Wojtania, organizator mieleckiego protestu.

W Warszawie odbył się w sobotę kolejny protest pod hasłem "Zakończyć Plandemię". Protestujący spotkali się w okolicach Sejmu. Manifestacja zgromadziła osoby, które sceptycznie podchodzą do publicznie podawanych informacji na temat pandemii koronawirusa. Wśród zebranych byli przedstawiciele Podkarpacia.

♦ ZOBACZ TAKŻE:

>> PROTEST W MIELCU - ZOBACZ ZDJĘCIA

Kamil Krukiewicz/GL

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Erni
Erni Wczoraj, 00:17
Pandemia to ściema koronawirus to zwykla odmiana grypy. Ludzie obudźcie się w końcu.
Przemek
Przemek 13.10.2020, 00:50
Pandemi nie ma. Koronawirusy istnieją od dawna, co powodują pytać lekarzy. covid 19 to nazwa choroby, czy istnieje? Pytać lekarzy. Maseczka POWODUJE NIEDOTLENIENIE organizmu. Jeśli jesteś zdrowy, zgodnie z ustawą NIE MUSISZ MIEĆ MASECZKI. Jesli jestes chory(nie mylic z zakażony bezobjawowo- zakażenie to nie choroba) lub podejrzany o zachorowanie. Choroba chyba musi mieć objawy. Tak to rozumiem.
Anubis
Anubis 28.09.2020, 13:27
tak kuźwa cały świat was okłamuję... w płaską ziemię też wierzycie
KJ
KJ 17.10.2020, 16:18
W plaską nie weirzymy.
Ale w sciemę na skalę globalną juz jak najbardziej!
Gnes
Gnes 17.09.2020, 20:58
Brawo 👏 Pozdrawiam wszystkich świadomych 🙂
Ulik
Ulik 14.09.2020, 08:47
Super dzięki, że pokazujecie prawdę
Obudzona
Obudzona 14.09.2020, 08:47
Wreszcie coś ruszy.Przecież to globalne oszustwo. Ludzie umierają nie na Cov-19 tylko na brak odpowiedniej opieki medycznej na czas. Aparat państwa, rządzący są odpowiedzialni za te zgony. Ich błędne lub zamierzone decyzje do tego doprowadziły. Odważnych będzie coraz więcej. Media nadal oszukują , nękają ludzi opowieściami o śmiertelnym wirusie , a o protestach milczą. Szkoda że dla rządzących głos ludu nie ma znaczenia. Polacy to naród waleczny.

Pozostałe