Poszukiwany sprawca rozboju w Jarosławiu

  • 14.09.2020, 21:50 (aktualizacja 15.09.2020, 08:34)
  • Kamil Krukiewicz
Poszukiwany sprawca rozboju  w Jarosławiu fot. KPP Jarosław Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia.

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Komendy Powiatowej w Jarosławiu poszukują mężczyzny, który 12 września dokonał rozboju w jednym ze sklepów na ul. Limanowskiego w Jarosławiu. Zamaskowany mężczyzna, grożąc ekspedientce nożem ukradł z kasy pieniądze. Publikujemy zdjęcie z monitoringu z prośbą do osób, które rozpoznają tego mężczyznę o kontakt z jarosławskimi policjantami.

Policjanci Wydziału Kryminalnego jarosławskiej komendy poszukują mężczyzny, który 12 września  około godz. 14 dokonał rozboju w jednym ze sklepów przy ul. Limanowskiego. Zamaskowany mężczyzna, grożąc ekspedientce nożem, ukradł z kasy pieniądze.

Publikujemy zdjęcie z monitoringu z prośbą o pomoc w rozpoznaniu sprawcy. Jest to mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu 170-175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy czarne krótkie, oczy ciemne. Ubrany był w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne krótkie spodenki oraz białe sportowe buty. Na twarzy miał założoną czarną maseczkę.  Mężczyzna posiadał  tatuaże na prawym i lewym ramieniu.

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod nr telefonu 47 8241 310 lub bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym jarosławskiej komendy pod nr telefonu 47 8241 322.

Kamil Krukiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe