Ideologiczne starcie w Dębicy! Wizyta aktywistek LGBT na Rynku!

  • 21.09.2020, 15:18 (aktualizacja 06.10.2020, 13:26)
  • MW/ opr. GL
Ideologiczne starcie w Dębicy! Wizyta aktywistek LGBT na Rynku! Fot. Filip/Fb Queer Tour Aktywistki LGBT na dębickim rynku.

Podziel się:

Oceń:

Queer Tour to grupa której celem jest odwiedzanie miejsc określanych jako "strefy wolne od LGBT" i edukacja społeczna ich mieszkańców. Tym razem odwiedzili Dębicę, aby przeprowadzić informacyjną akcję na temat osób LGBT, ale burmistrz miasta nie życzył sobie tej wizyty.

Na dębickim Rynku, gdzie przebywały członkinie grupy, pojawiło się dziewięciu policjantów oraz burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk. Samorządowiec chciał aby grupa się rozeszła.

- 9 policjantów wbiło do nas i stwierdziło że zgromadzenia nie ma, bo urząd miasta nie potrafi czytać maili i nie dostał informacji o zgromadzeniu (sprawdzajcie pocztę ziomki) a burmistrz nie wyraża zgody. Tak byli zajęci nami, że nie starczyło im sił na reagowanie na wyzwiska kolesi obok. Będziemy wyjaśniać tę imbę z prawnikami. Dzięki dobre mordeczki, które podeszły na stoisko. Zwinęłyśmy się ale jeszcze tu wrócimy z homopropagandą.

- napisały aktywistki.

  • Czytaj więcej:

KOŚCIÓŁ RZUCA RĘKAWICE ŚRODOWISKU LGBT>>

W PARAFII CZUDEC ZŁAMANO PRAWO>>

POMNIK JANA PAWŁA II OWINIĘTY SYMOBOLEM AKTYWISTÓW LGBT>>

PROBOSZCZ-PEDOFIL! AFERA W DIECEZJI SANDOMIERSKIEJ>>

MW/ opr. GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe