Korki, objazdy - ruszyła przebudowa ważnego skrzyżowania w Tarnobrzegu [MAPA, OBJAZDY]

  • 21.09.2020, 16:24 (aktualizacja 06.10.2020, 13:28)
  • GL
Korki, objazdy - ruszyła przebudowa ważnego skrzyżowania w Tarnobrzegu [MAPA, OBJAZDY] Fot. Google Maps Zaznaczone skrzyżowanie jest obecnie przebudowywane.

Podziel się:

Oceń:

Kierowcy podróżujący przez Tarnobrzeg muszą uzbroić się w cierpliwość. Rozpoczęły się prace budowlane na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego-Zwierzynieckiej-Wyszyńskiego.

Od poniedziałku, 21 września w części Tarnobrzega obowiązuje czasowa zmiana organizacji ruchu kołowego i pieszego. Zmiany te zostały wprowadzone w związku z remontem i przebudową odcinka drogi wojewódzkiej numer 723 wraz z remontem skrzyżowania ulic Sikorskiego-Wyszyńskiego-Zwierzyniecka w Tarnobrzegu. Nowe zasady obowiązywać będą do 30 listopada 2020 roku.

  • Czytaj także:

PROBOSZCZ-PEDOFIL! AFERA W DIECEZJI SANDOMIERSKIEJ>>

Ruch będzie odbywał się jednokierunkowo od skrzyżowania Sikorskiego – Sienkiewicza w kierunku Sandomierza, natomiast ruch od Sandomierza do skrzyżowania Sikorskiego-Sienkiewicza odbywał się będzie z ominięciem przebudowywanego odcinka drogi w sposób następujący:

- dla samochodów powyżej 3,5 tony przez ulicę Kazimierza Wielkiego do ronda Małkowskich, następnie przez ulicę Henryka Sienkiewicza do skrzyżowania ul. Sikorskiego-Sienkiewicza,

- dla samochodów osobowych do 3,5 tony przez ulicę Sandomierską, następnie przez ul. Wyszyńskiego do skrzyżowania typu rondo z ul. Sienkiewicza i kolejno poprzez ul. Sienkiewicza do skrzyżowania ul. Sikorskiego z ul. Sienkiewicza.

Ruch pieszych będzie odbywał się chodnikiem po prawej stronie ul. Sikorskiego.

W trakcie realizacji tego etapu wloty od ulicy Zwierzynieckiej i Wyszyńskiego będą zamknięte dla ruchu kołowego natomiast ruch pieszy będzie wyłączony od ul. Wyszyńskiego.

W drugim etapie wykonywana będzie prawa strona ul. Sikorskiego wraz z wlotem ul. Zwierzynieckiej. Ruch pojazdów od skrzyżowania Sikorskiego-Sienkiewicza w kierunku Sandomierza odbywał się będzie jednokierunkowo. Od Sandomierza do skrzyżowania Sikorskiego-Sienkiewicza odbywał się będzie jak dla etapu pierwszego.

Ruch pieszych będzie odbywał się chodnikiem po lewej stronie ul. Sikorskiego. W trakcie realizacji tego etapu wloty od ulicy Zwierzynieckiej i Wyszyńskiego będą zamknięte dla ruchu kołowego natomiast ruch pieszy będzie wyłączony od ul. Zwierzynieckiej.

  • Czytaj więcej:

WOJNA DOMOWA W ZJEDNOCZONEJ PRAWICY! BĘDĄ DYMISJE W ZARZĄDZIE WOJEWÓDZTWA>>

MOLESTOWAŁ DZIEWCZYNKI PO LEKCJACH ANGIELSKIEGO>>

GL

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniectbg
mieszkaniectbg 22.09.2020, 13:27
Porażka!!! Chyba mało widoczne są oznaczenia o robotach drogowych.. Ruch na osiedlu centrum jakby to była jaka stolica ... ludzie wjeżdzają i sie wk.... tak samo jak i miekszańcy Sikorskiego i Wyszyńskiego dla których został jedyny wjazd/wyjazd

Pozostałe