Kobieta w ciąży wymagała pilnego przewiezienia do szpitala. Mężczyzna wykonał jeden telefon

  • 28.09.2020, 19:46
  • RB
Kobieta w ciąży wymagała pilnego przewiezienia do szpitala. Mężczyzna wykonał jeden telefon fot. Archiwum Zdjęcie poglądowe.

Podziel się:

Oceń:

Kobieta zaczęła rodzić w samochodzie stojącym na parkingu. Na mieście były duże korki i nie było mowy o płynnym przejeździe do szpitala. Co zrobili?

Do tej nietypowej interwencji doszło w ubiegłą środę. Około godz. 15, dyżurny rzeszowskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na parkingu przy ul. Powstańców Warszawy oczekuję mężczyzna z rodzącą kobietą, potrzebujący pomocy w dotarciu do szpitala. 


CZYTAJ TAKŻE: Ogromny pożar domu! [FOTO, VIDEO]


Dyżurny niezwłocznie wysłał na miejsce policyjny patrol drogówki. Funkcjonariusze używając sygnałów uprzywilejowania szybko dotarli na miejsce. Okazało się, że konieczne jest pilne przewiezienie kobiety do szpitala. Po poinformowaniu dyżurnego, z uwagi na godziny szczytu i tworzące się korki, policjanci zdecydowali się pilotować samochód z rodzącą kobietą. 

Po drodze, na skrzyżowaniu z ulicą Kwiatkowskiego, funkcjonariusze zauważyli jadącą po kobietę karetkę pogotowia. Blokując na chwilę skrzyżowania, pomogli bezpiecznie przekazać kobietę zespołowi ratownictwa medycznego. Już karetką została przewieziona do szpitala.

 


CZYTAJ WIĘCEJ: KORSO24.PL - INFORMACJE Z PODKARPACIA

RB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe