NOWE FAKTY: Znaleziono ciało 66-latki! [FOTO, VIDEO]

  • 07.10.2020, 08:54
  • MW/opr. DJ
NOWE FAKTY: Znaleziono ciało 66-latki! [FOTO, VIDEO] Fot. KSRG Borowa Para staruszków zaginęła podczas wędkowania. Znaleziono ciało mężczyzny, a 6 października jego żony.

Podziel się:

Oceń:

Małżeństwo pochodzące z województwa świętokrzyskiego przyjechało do powiatu mieleckiego w celach rekreacyjnych. Udali się na wędkowanie - ślad po nich zaginął.

7.10:

We wtorek, 6 października późnym popołudniem w Surowej (gmina Borowa, powiat mielecki) wędkarze znaleźli nad Wisłą ciało 66-letniej mieszkanki Kielc, żony 70-latka. Teraz trwa ustalanie przyczyn jej zgonu.

5.10:

Ciało mężczyzny znaleziono nad brzegiem rzeki, ale wiadomo już, że przyczyną śmierci nie było utonięcie. Potwierdza to prokurator Marian Burczyk, szef Prokuratury Rejonowej w Mielcu w rozmowie z portalem echodnia.eu.

- Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy. Ostatecznie co do bezpośredniej przyczyny śmierci oraz wszystkich obrażeń ciała wypowie się lekarz, po sekcji zwłok.

- mówi prokurator Marian Burczyk.


Czytaj także: KORSO24.PL - informacje z Podkarpacia


Badanie sekcyjne zaplanowano na środę. Wciąż trwają poszukiwania żony 70-latka.

4.10:

Niestety, wieczorna akcja mieleckich strażaków i policjantów miała smutny finał - ciało 70-letniego mężczyzny zostało znalezione w Glinach Małych (powiat mielecki).

Starsi państwo zatrzymali się powiecie mieleckim w(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

MW/opr. DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe