Marlena Sząbara z Podkarpacia wicemistrzynią Polski w MMA [FOTO]

  • 08.10.2020, 20:30
  • DJ
Marlena Sząbara z Podkarpacia wicemistrzynią Polski w MMA [FOTO] Fot. Archiwum Marleny Sząbary Marlena reprezentująca klub MMA Krosno została wicemistrzynią Polski w MMA.

Podziel się:

Oceń:

Marlena Sząbara reprezentująca klub MMA Krosno została wicemistrzynią Polski w amatorskim MMA.

Marlena Sząbara pochodząca z Bóbrki (powiat krośnieński) miała okazję zawalczyć na Mistrzostwach Polski w MMA organizowanych przez największą organizację amatorską w naszym kraju - ALMMA (Amatorska Liga MMA). Zawodniczce reprezentującej krośnieński klub udało się wrócić do domu ze srebrnym krążkiem.

Klub MMA Krosno to zdecydowanie jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza - ekipa trenująca tzw. mieszane sztuki walki na Podkarpaciu. Poza sukcesem Marleny, krośnieński klub może pochwalić się również posiadaniem już kilku zawodowych fajterów MMA, którzy mieli okazję zawalczyć, na przykład w federacji TFL - Thunderstrike Fight League. Jednym z nich jest Dominik Owsiany, od niedawna będący pod opieką grupy promotorskiej MMA Hunters.

Na ALMMA co roku gromadzą się dziesiątki, a nawet setki zawodników, którzy chcą zmierzyć się z godnymi przeciwnikami. Medale i tytuły wywalczone na ALMMA należą do najbardziej prestiżowych w amatorskim świecie mieszanych sportów walki. To prawdziwy sukces i zaszczyt nie tylko dla Krosna, ale również dla całego województwa podkarpackiego, że teraz możemy pochwalić się srebrną medalistką z Mistrzostw Polski.  


CZYTAJ TAKŻE: Pochodzący z Podkarpacia Mateusz Kubiszyn - drugi raz mistrzem świata! [FOTO]


 

DJ

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe