Strefa czerwona - mecze bez widzów!

  • 09.10.2020, 16:01
  • GL
Strefa czerwona - mecze bez widzów! Fot. Stadiony.net Widok mieleckiego stadionu z lotu ptaka.

Podziel się:

Oceń:

Powiaty mielecki oraz dębicki zostały włączone do czerwonej strefy, a to oznacza dodatkowe obostrzenia.

Reżim sanitarny w strefie czerwonej uderza także w sport. Piłkarze mieleckiej Stali mają przerwę w rozgrywkach ze względu na mecze ekstraklasy, a pozytywne wyniki na obecność koronawirusa u kilku osób z klubu sprawiły, że konieczne było odwołanie meczów ekip rezerw i Centralnej Ligi Juniorów - U17.

Jeśli już jakieś spotkania sportowe mają się odbywać to w powiecie mieleckim i dębickim bez udziału publiczności - choćby trzecioligowi piłkarze Wisłoki Dębica zagrają bez widzów z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. 

- W związku z objęciem, od 10 października, całego kraju strefą żółtą, informujemy, że nastąpią zmiany w systemie bezpieczeństwa meczów rozgrywek PGNiG Superligi piłki ręcznej i PGNiG Superligi Kobiet. Wszystkie mecze będą rozgrywane przy 25% publiczności. W związku ze znalezieniem się w czerwonej strefie, mecze rozgrywane w Piotrkowie Trybunalskim, Kielcach, Koszalinie i Mielcu będą rozgrywane bez udziału publiczności.

- pisze PGNiG Superliga.

Tak samo jest w przypadku rozgrywek siatkówki kobiet. Mieleckie siatkarki w sobotę (10 października) rozegrają u siebie mecz 3.kolejki, ale bez udziału publiczności. 


Czytaj także: KORSO24.PL - informacje z Podkarpacia


 

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe