Robert Biedroń otworzył biuro na Podkarpaciu [FOTO]

  • 11.10.2020, 16:44
  • DJ
Robert Biedroń otworzył biuro na Podkarpaciu [FOTO] Fot. Biuro Europoselskie Roberta Biedronia Robert Biedroń otwiera swoje biuro w rodzinnym Krośnie.

Podziel się:

Oceń:

Jeden z liderów Lewicy - Robert Biedroń, otworzył swoje biuro europoselskie w rodzinnych stronach - w Krośnie na Podkarpaciu.

W sobotę, 10 października w swoje rodzinne strony - do Krosna, przyjechał Robert Biedroń z ugrupowania Lewica. Polityk oficjalnie otworzył tu swoje biuro europoselskie, które zostało nazwane "Krośnieńskim Centrum Lewicy". Obiekt mieści się przy ul. Franciszkańskiej 10 w Krośnie.

- Wiecie jak ważne jest dla mnie Krosno - to tutaj się wychowałem! To tutaj zdobywałem pierwsze doświadczenia życiowe. Dlatego dziś otworzyłem swoje biuro w Krośnie przy ulicy Franciszkańska 10. Będzie i jest to biuro otwarte dla wszystkich przyjaznych ludzi!

- podkreśla lewicowy polityk na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Robert Biedroń urodził się w Rymanowie (powiat krośnieński) 13 kwietnia 1976 roku, lecz od zawsze był związany z miastem stołecznym swojego powiatu. Jak sam podkreśla - to tutaj chodził do przedszkola oraz do Szkoły Podstawowej nr 10. Również tu miał zaczynać swoją karierę polityczną, gdzie do tej dziedziny jak to sam określił - "zarazić go" miał były wicewojewoda krośnieński Stanisław Jucha.  

Krośnieńskie Centrum Lewicy ma stanowić także miejsce, w którym będzie można rozmawiać o historii, ideach oraz przyszłości lewicy w Polsce.


CZYTAJ TAKŻE: Nie hejtujcie Podkarpacia! Manifestacja Lewicy na rzeszowskim rynku


 

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe