Koronawirus w urzędzie pracy i liceum! Magistrat zamyka się dla petentów

  • 12.10.2020, 18:51 (aktualizacja 25.10.2020, 13:06)
  • GL
Koronawirus w urzędzie pracy i liceum! Magistrat zamyka się dla petentów fot. Archiwum Zdjęcie poglądowe: koronawirus w Tarnobrzegu.

Podziel się:

Oceń:

Tylko jednego dnia pojawiły się spore problemy związane z zakażeniami koronawirusem na północy Podkarpacia.

Aż 36 uczniów jednej z klas matematyczno – fizycznych Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu zostało objętych kwarantanną. Do końca tygodnia młodzież będzie uczyła się zdalnie. Wszystko przez jeden pozytywny wynik na COVID-19 w ich klasie!

Dodatkowo u dwóch pracownic Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu potwierdzono zakażenie koronawirusem. Od 12 października placówka pracuje w trybie zdalnym.

Koronawirus paraliżuje również pracę Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu.

– Przez najbliższy tydzień, może trochę dłużej, wracamy do zdalnej obsługi. Osoby korzystające z pomocy urzędu pracy nie będą wchodzić do budynku i kontaktować się z pracownikami, sprawy będziemy załatwiać drogą telefoniczną, a także za pośrednictwem zwykłej i elektronicznej poczty. Robimy to w trosce o klientów, ponieważ nie wiemy, czy ktoś jeszcze z nas nie jest zakażony.

– mówi na łamach portalu tyna.info.pl Teresa Huńka, dyrektor PUP w Tarnobrzegu.

Zakażenie koronawrusem potwierdzono u pracowniczki zajmującej się klientami instytucjonalnymi. 


Czytaj także: Rząd chce zamykać cmentarze?


Rosnąca fala zakażeń sprawiła, że swoje "drzwi" zamyka urząd miejski w Tarnobrzegu. Poniżej pełna treść komunikatu:

- Od dnia 13 października do 23 października 2020 roku wprowadza się czasowe ograniczenie w bezpośredniej obsłudze Interesantów w Urzędzie Miasta Tarnobrzega, zwanym dalej „Urzędem”, polegające na wykonywaniu zadań przez Urząd w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów Dokumenty i wnioski kierowane do Urzędu należy składać elektronicznie, za pośrednictwem poczty lub poprzez umieszczenie ich w pojemniku ustawionym przy wejściu do budynku Urzędu przy ul. Mickiewicza 7.

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe