Kronospan w "Sprawie dla reportera". Niedługo emisja programu

  • 10.07.2019, 13:05 (aktualizacja 10.07.2019, 13:24)
Kronospan w "Sprawie dla reportera". Niedługo emisja programu Fot. AŁ Elżbieta Jaworowicz wnikliwie dopytywała swoich rozmówców o działalność zakładu w Mielcu.

Podziel się:

Oceń:

Po dokładnie dwóch miesiącach od wizyty Elżbiety Jaworowicz w Mielcu, w studio TVP miało miejsce nagranie programu "Sprawa dla reportera". Znamy też datę emisji programu.

W nagraniu (9 lipca) w warszawskim studio udział wzięli mieszkańcy Mielca walczący o czyste powietrze w mieście, przedstawiciele Fundacji Eko Lubusz i Lubuski Alarm Smogowy.

Program z mielecką sprawą zostanie wyemitowany 1 sierpnia w TVP1.

Jak informują przedstawiciele stowarzyszenia "Specjalna Strefa Ekologiczna" podczas nagrania programu poruszony został problem działalności przemysłu i jego wpływu na Mielec, Szczecinek i Żary. Mielecka sprawa na pewno zostanie lepiej nagłośniona.

Grupa przedstawicieli strony społecznej podczas wizyty w Stolicy odwiedziła Ministerstwo Sprawiedliwości, aby i tam przedstawić problemy mieleckiej (i nie tylko) społeczności.

Przypominamy, że 9 maja około stu osób przyszło pod Kronospan, aby porozmawiać z Elżbietą Jaworowicz. Ekipa telewizyjna realizowała program na temat funkcjonowania tego zakładu w Mielcu.

Zainteresowanie dziennikarzy programu "Sprawa dla reportera" wywołał list z wołaniem o pomoc 12-letniej Emilki. Dziewczynka napisała do Elżbiety Jaworowicz ośmielona kolejnymi protestami w Mielcu.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe