Adrian z Podkarpacia odpada z "The Voice of Poland"

  • 10.11.2019, 15:48
  • DJ
Adrian z Podkarpacia odpada z "The Voice of Poland" Fot. Materiał The Voice of Poland Adrian Burek z Tuszowa Narodowego odpada z The Voice of Poland.

Podziel się:

Oceń:

Adrian Burek, 9 listopada zawalczył o finał programu The Voice of Poland - w odcinku na żywo. Pochodzący z Podkarpacia muzyk, niestety musiał się w tym dniu pożegnać ze swoją przygodą.

Adrian Burek pochodzi z Tuszowa Narodowego (powiat mielecki), o jego zmaganiach w programie The Voice of Poland wspominaliśmy już wcześniej tutaj:

Niestety, nie udało mu się dojść do finału, choć jak sam pisze w swoich social media - nie liczył na to na początku swojej przygody. Nawet nie marzył, żeby dostać się do etapu, kiedy odcinki puszczane są na żywo.
 

W sobotnim odcinku Adrian wystąpił jako drugi. Wykonał utwór Mroza pod tytułem: "Nieśmiertelni". Choć Michał Szpak i Baron byli zachwyceni, to Kamil Bednarek stwierdził, że czegoś brakowało mu w śpiewaniu Adriana. "Gratulacje! Jestem z Ciebie naprawdę dumny" - powiedział Michał Szpak


Choć Adrianowi z Podkarpacia nie udało się dojść do finału, to my, mieszkańcy województwa również jesteśmy z Ciebie dumni, Adrian! Liczymy, że jeszcze nieraz nas zaskoczysz.
 

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe