"Jak Golba z kukurydzy" - facebookowe zaczepki "na szczycie" podkarpackiej władzy

  • 25.09.2020, 15:06 (aktualizacja 08.10.2020, 12:41)
  • GL
"Jak Golba z kukurydzy" - facebookowe zaczepki "na szczycie" podkarpackiej władzy fot. Archiwum Marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl "zaczepia" na Facebooku kąśliwymi uwagami koalicjantów z Solidarnej Polski.

Podziel się:

Oceń:

Walka formacji politycznych skupionych w Zjednoczonej Prawicy nabiera rozpędu. Tym razem mamy jej przejaw w wersji nieco humorystycznej, ale z Podkarpaciem w roli głównej. Okazuje się, bowiem że marszałka województwa Władysława Ortyla ponosi na Facebooku i pojawiają się tam barwne zaczepki w stronę Solidarnej Polski.

Przypomnijmy. Po burzliwej debacie w Zjednoczonej Prawicy i sejmowym głosowaniu nad ustawą "Piątka dla zwierząt", która poróżniła Prawo i Sprawiedliwość z Porozumieniem Jarosława Gowina i Solidarną Polską, pewne są zmiany w składzie Zarządu Województwa Podkarpackiego nad którymi ma pochylić się sejmik. Trwa wyczekiwanie na podpisanie nowej umowy koalicyjnej, a jak na razie oziębione stosunki między formacjami ze Zjednoczonej Prawicy objawiają się wpisami na portalach społecznościowych.

Wszystko zaczęło się od tego wpisu marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla na Facebooku.


Czytaj także: Sytuacja firmy Marcel jest dramatyczna!


Po kilkunastu minutach pojawił się kolejny wpis:

Jak na razie ze strony senatora Mieczysława Golby nie było żadnej riposty.


Czytaj także: Ognisko koronawirusa na weselu i w przychodni


 

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe