Z ostatniej chwili: Mężczyzna chciał skoczyć z drugiego piętra! [AKTUALIZACJA]

  • 27.09.2020, 18:57 (aktualizacja 06.10.2020, 13:24)
  • GL / RB
Z ostatniej chwili: Mężczyzna chciał skoczyć z drugiego piętra! [AKTUALIZACJA] Fot. Archiwum Zdjęcie poglądowe: mężczyzna próbuje skoczyć z drugiego piętra.

Podziel się:

25-letni mężczyzna chciał próbował wyskoczyć z okna budynku przy ulicy Dąbrowskiego w Rzeszowie. Podczas interwencji policjanci mieli problem z nawiązaniem jakiegokolwiek kontaktu.

godz. 18.15

O zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni o godzinie 12.30. Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny, który stoi na parapecie i rzuca różnymi przedmiotami w samochody zaparkowane pod hotelem. Nie wiadomo czy 25-letni mężczyzna (nie pochodzi z Rzeszowa) chciał dokonać próby samobójczej. Z relacji funkcjonariuszy, którzy uczestniczy w akcji, wynika, że z mężczyzną był mocno ograniczony kontakt. 


CZYTAJ TAKŻE: Skandal na derbach! Policja gazowała dzieci! Czy złamano prawo?


- Tak naprawdę nie wiemy co chciał zrobić. Dostaliśmy zgłoszenie, że ktoś stoi w oknie na drugim piętrze i rzuca różnymi przedmiotami w zaparkowane samochody.

- wyjaśnia Bartosz Wilk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Negocjatorowi nie udało się nakłonić mężczyzny do zejścia. Kilka minut po godzinie 16 funkcjonariusze policji obezwładnili 25-latka i siłą ściągnęli z okna. Mężczyzna został przetransportowany na badania do szpitala. Informacje o tym, czy chłopak był pod wpływem alkoholu lub substancji psychoaktywnych będą najprawdopodobniej dostępne 28 września. 

godz. 16.06

- Młody mężczyzna stoi na drugim piętrze w oknie hotelu "Iskra" przy ulicy Dąbrowskiego w Rzeszowie

- informuje Bartosz Wilk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na miejscu są policjanci, strażacy i negocjatorzy. Wkrótce więcej informacji.

 


CZYTAJ WIĘCEJ: KORSO24.PL - INFORMACJE Z PODKARPACIA


 

GL / RB

Komentarze (0)


Pozostałe