Siłownia zaprasza do sklepu ze sprzętem i na spotkania religijne!

  • 17.10.2020, 14:26 (aktualizacja 17.10.2020, 18:37)
  • Kamil Krukiewicz
Siłownia zaprasza do sklepu ze sprzętem i na spotkania religijne! fot. pixabay/ Zdjęcie poglądowe Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji zmienia profil swojej działalności.

Podziel się:

Oceń:

Zgodnie z przekazanymi przez Premiera Mateusza Morawieckiego informacjami, od 17 października przynajmniej w teorii branża fitness musi zawiesić swoje działalności. Na nietypowe rozwiązanie zdecydował się Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Inną zachętę ma Klub Fitneska z Tarnobrzega.

- My czekaliśmy na Rozporządzenie i mieliśmy cichą nadzieję, że mimo konferencji prasowej premiera, ktoś zmądrzeje i zmieni decyzję... Niestety nie doczekaliśmy się. Musimy zatem sami działać.

- czytamy na Facebooku przemyskiej siłowni. 

- Skoro nie mogą funkcjonować siłownie - w miejsce naszej od dzisiaj otwieramy SKLEP POSiRsport ze sprzętem do ćwiczeń, oraz odżywkami, poszerzamy PKD, więc możemy  i zapraszamy wszystkich, którzy chcą testować odpłatnie nasze maszyny.

- możemy przeczytać na profilu POSiR Fit


Czytaj także:

Z OSTATNIEJ CHWILI. BASENY I SIŁOWNIE ZAMKNIĘTE


- Skoro nie mogą funkcjonować zajęcia fitness - od dzisiaj ruszają w naszym klubie zgromadzenia religijne członków związku pn. "Kościół Zdrowego Ciała". Trudno uwierzyć? W tym świecie wszystko jest przecież możliwe  Oświecona Lucka i Czcigodna Kasia zapraszają od poniedziałku na wyjątkowe wydarzenia religijne.

- dodają w dalszej części pracownicy Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- My nie tylko walczymy o zdrowie! My teraz walczymy o przetrwanie! O nasze miejsca pracy! O ludzi, którzy wrócili i stęsknili się za nami! O możliwość wyboru!

- apelują

- Zapraszamy zatem do testowania sprzętu do ćwiczeń w sklepie PoSiRsport, na nabożeństwa Kościoła Zdrowego Ciała prowadzone przez naszą Radę Starszych czyli trenerów nie tylko mentalnych, oraz na zawody saunowe bez publiczności.

Klub Fitneska z Tarnobrzega też ma propozycję dla swoich fanów.


Czytaj także:

KORSO24.PL - informacje z Podkarpacia


 

Kamil Krukiewicz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Donia
Donia 18.10.2020, 01:33
Mega 😀

Pozostałe