Janusz Korwin-Mikke na Podkarpaciu: - Nie ma żadnej pandemii! [FOTO, VIDEO]

  • 16.09.2020, 10:57 (aktualizacja 01.10.2020, 13:45)
  • Kamil Krukiewicz/GL
Janusz Korwin-Mikke na Podkarpaciu: - Nie ma żadnej pandemii! [FOTO, VIDEO] fot. Kamil Krukiewicz Janusz Korwin-Mikke powiedział, że nie ma żadnej epidemii.

Podziel się:

Oceń:

Lider Konfederacji, Janusz Korwin-Mikke ma za sobą dwudniowy tour po Podkarpaciu. W środę, 9 września, gościł w Tarnobrzegu, a 10 września wizytował w Przemyślu. Po kilku dniach polityk publicznie ogłosił koniec pandemii.

16.09:

Janusz Korwin-Mikke, lider Konfederacji mówi dość! W czasie konferencji prasowej zgolił brodę co ma oznaczać ogłaszając jednocześnie koniec pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

- Epidemii nie ma, nie widzę powodu, żeby twierdzić, że jest epidemia. Na dowód swoich słów, podał dane, według których w Polsce na COVID-19 ginie kilka osób dziennie.

- rzekł na konferencji prasowej.

10.09:

Podczas spotkania w Tarnobrzegu Janusz Korwin-Mikke punktował socjalizm Prawa i Sprawiedliwości - partii która twierdzi, że jest konserwatywna. Tradycyjnie dostało się Unii Europejskiej za jej absurdy i socjalistyczne zapędy.

♦ ZOBACZ TAKŻE:

>> AFERA PODKARPACKA 2.0

- Polska nie jest krajem niepodległym. Pytacie dlaczego? Dlatego, że Unia Europejska nam na wiele rzeczy nie pozwala.

- wymieniał lider partii Konfederacja.

♦ ZOBACZ TAKŻE:

>> GRZEGORZ BRAUN O AFERZE PODKARPACKIEJ 2.0

Była również wzmianka o koronawirusie.

- Nie ma żadnej pandemii. Chcą nam po prostu sprzedać jakąś drogą szczepionkę, której jeszcze nie mają. Jakiś falstart chyba nastąpił.

- mówił i uśmiechał się Korwin-Mikke.

W Przemyślu wizytę rozpoczął konferencją prasową przed Urzędem Miasta, następnie w Hotelu Accademia spotkał się z mieszkańcami miasta. Jeden z liderów Konfederacji a także lider partii KORWiN poruszał tematy związane z sytuacją polityczną w naszym kraju. Janusz Korwin-Mikke odniósł się także do głośnej ostatnimi czasy nie tylko w Przemyślu ale i w całej Polsce, Afery Podkarpackiej 2.0, która dotyczyła rzekomej strategii przejęcia przez Prawo i Sprawiedliwość władzy w Przemyślu i dyskredytacji w tym regionie Konfederacji. Jego zdaniem to idealna okazja na wzmocnienie struktur ugrupowania, które reprezentuje.

11 września, o godzinie 17 Korwin-Mikke będzie gościł w Stalowej Woli, a spotkanie odbędzie się w Spółdzielczym Domu Kultury.

♦ ZOBACZ TAKŻE:

>> NIEZALEŻNE SAMORZĄDY

Kamil Krukiewicz/GL

Zdjęcia (15)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe